milkotek-header-2

Hakkımızda

 

MİLKOTEK (Yetikler Makine), 2006 yılında, bir aile şirketi olarak, süt ve gıda endüstrisine hizmet vermek amacıyla üretim hayatına başlamıştır. Bugün, Türkiye’de tüm süt ve gıda sanayi sektöründeki firmaların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde lider bir kurum haline gelen MİLKOTEK, 2006’dan günümüze Ar-Ge, tasarım ve ürün geliştirme çabalarına paralel olarak gelişme göstermiş olup, Türkiye’de Gıda sanayinin önderi olarak yurtiçi ve yurtdışında ilerlemektedir.

 

MİLKOTEK 6 yıllık tarihi boyunca, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş ve Ar-Ge programları dâhilinde süt ve diğer endüstriler için HOMMAK homojenizatör makinesi ile teknolojik değişikleri uygulayıp kendini geliştirmiştir. MİLKOTEK’in ürün portföyünde; homojenizatör ve yoğurt dolum makineleri mevcuttur.

 

MİLKOTEK olarak,ISO 9001 Kalite Sistem Sertifikalarına göre ürettiği ürünleri ile şimdiden Türk ve Dünya Makine Endüstrisinde gelecekte önemli merkez nokta olmaya aday firmadır. MİLKOTEK vizyonu, sektöründe üretim ve servis hizmetleri ile bir dünya markası olmayı amaçlamaktadır. MİLKOTEK, ürün geliştirme çabaları, kaliteli ürün ve zamanında teslim vizyonu ile kalite hedeflerini ve müşteri tatmin seviyesini her geçen gün arttırmaktadır.

Hedefimiz,Sürekli büyümek ve Sürekli Geliştirmek!

Vizyon

MİLKOTEK-HOMMAK olarak vizyonumuz yüksek müşteri ve iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

 

Misyon

MİLKOTEK-HOMMAK Makine olarak yüksek basınç ve dolum teknolojisinde dünyanın en iyi üreticilerinden olarak.Müşterilerimize başarılı olacaklarını garantiliyoruz.Bu nedenle biz ürünler, hizmetler,kalite ve değer için endüstriyel standartları belirleyen geniş müşteri dünyasını geliştirmekte kararlıyız.